



Мангальна зона барбекю "Гарден Шеф" з фасадами комплекс 2XL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ТОВАР Важкий! Перед оформленням замовлення – уточнюйте вартість транспортування.
Мангальна зона барбекю "Гарден Шеф" з фасадами комплекс 2XL – це чудова покупка для вашої дачі. Зроблений з високоякісного бетону в стилі фактурної крихти, вуличний барбекю простий в експлуатації та збиранні. Важливим аргументом вибору барбекю у стилі фактурної крихти є його демократична ціна. Таке ж виконання печі не вимагає фарбування. Вироблений тільки на кращій екологічно чистій, європейській сировині. У комплекті йдуть спеціальні жаростійкі плити із шамотного каменю, що витримують температуру до 1300 градусів, що дозволить використовувати дрова, вугілля та інше високотемпературне паливо. Найбільший асортимент в Україні. Доставимо до будь-якої точки України. Термін придатності понад 50 років.
Характеристики:
🟢 Глибина: 59 см;
🟣 Ширина: 405 см;
🟡 Загальна висота: 235 см;
🟢 Вага: 1865 кг;
🟡 Висота стільниці: 85 см;
🟢 Розмір гриля: 60 * 40 см;
🟣 Тип палива: дрова, деревне вугілля;
Комплектація:
-
Набір плит барбекю;
-
Комплект столу - 3 шт;
-
Димозбірник із нержавіючої сталі (харчова AISI 304);
-
Плити шамота подового;
-
Комплект вогнетривких плит;
-
Заслінка для вугілля з нержавіючої сталі;
-
Рамка для шампурів та сітки;
-
Набір бетонних плит на піч тандир;
-
Зварювальна металева основа;
-
Комплект вогнетривких плит (шамот);
-
Комплект чавунних кілець;
-
Пластина для шампурів;
-
Фурнітура для збирання;
-
Інструкція зі збирання та експлуатації.
-
керамограніт на стільницю: +14400 грн;
-
довідники на фасади: +1400 грн;
-
зольна скринька + колосникова решітка: +4800 грн;
*Вигляд виробів і колір може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
**Дрібні сколи, повітряні раковини на бетоні не є браком і не вплинуть на експлуатацію.
📞 Телефони для зв'язку:
+380(98)902-59-24 | +380(99)162-19-90

🚚 Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Камін-барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 4050 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Вага | 1865 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота гриля: | 50 см. |
| Ширина гриля: | 60 см. |
| Глибина гриля: | 40 см. |
| Комплектація | Базова |
- Ціна: 124 150 ₴
- Спосіб упаковки: Піддон - 3шт. (№816 -1шт. + №408 – 2шт;) Вартість доставки: по Україні від 8000 грн; Харків від 1200 грн;
