
Столи під сітку рабицю 80х85х2600 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільби для сітки рабиці — це найекономніший тип огорожі. Також підійде для виноградників або іншого фруктового саду.
Розміри: 80 х 85 мм.. Виготовлений за ГОСТ, на основі гранітної щебеня фракції 5-20, гранотсова фракцією 0-10, цементу марки М 500, арматурних стрижнів 4 мм, пластифікаторів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення огорожі | Для котеджів і будинків, Для адміністративних будівель та територій |
| Матеріал | Залізобетон |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення огорожі | Стаціонарний |
| Висота секції | 2 м |
| Довжина секції | 2.6 м |
| Вага секції | 41 кг |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 85 мм |
- Ціна: 324,99 ₴
