

Стовбики виноградні бетонні 80х85х3200 мм.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик виноградний бетонний — це найбільш економічний вигляд стовпів для оформлення виноградників. Також підійде для огорожі ділянки сіткою рабицею.
Розміри: 80 х 85 мм.,
Произведен по ГОСТ, на основе гранитного отсева, щебеня фракції 5-20, цементу марки М 500, арматурних стрижнів 4 мм, пластифікаторів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення огорожі | Для котеджів і будинків, Для адміністративних будівель та територій |
| Матеріал | Залізобетон |
| Колір | Сірий |
| Тип встановлення огорожі | Стаціонарний |
| Висота секції | 2.5 м |
| Довжина секції | 3.2 м |
| Вага секції | 50 кг |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 85 мм |
- Ціна: 439,99 ₴
